Hakkımızda | Dival Konsept-Kutlu Doğum Haftası Hediyeleri ve Kandil Hediyeleri

Hakkımızda

konsept-logo

Bir DAMLA OFSET MATBAACILIK A.Ş markası olan DİVAL KONSEPT, 30 yıllık matbaacılık deneyiminin başarılı bir meyvesidir. Takvimler 2007 yılını gösterdiğinde farklı bir şeyler üretmek, gerek ülkemiz gerekse dünya adına insanlığa faydalı ürünler ortaya çıkarmak amacıyla başlatılan çalışmalar sonucunda doğan DİVAL KONSEPT, daima müşteri memnuniyeti ve en iyiyi sunma çabasıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Güler yüzlü müşteri temsilcileri, kaliteli baskı prosesleri ve son teknoloji matbaa makineleri ile üretimlerine devam eden DİVAL KONSEPT, 2014 yılında da müşterilerinden aldığı destekle çalışmalarını sürdürmektedir. İyiye değil, en iyiye ulaşma prensibiyle çalışan üretim hatları, ortaya çıkaracağı tüm konsept ürünlerini tüm detaylarına kadar kontrol etmekte ve baskı işlemlerinin son aşamasına kadar sıkı bir şekilde takip etmektedir.

Yenilikçi yüzüyle daime gelişen ve geliştiren, taklit eden değil, taklit edilen marka olma yolunda emin adımlarla yürüyen DİVAL KONSEPT, yeni projeleri ile her geçen gün hayatınızın bir parça olmaya devam ediyor.

DİVAL KONSEPT yeni projeleri ve sizlerin desteğiyle yarınlara umutla bakıyor…

Biz Sizi Arayalım!